SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

O naszej marce Brazi

Witamy w Brazi Druse Jewelryw zaczarowanym świecie minerałów...


Oferujemy Państwu jedyną tego rodzaju, w niespotykanej, dziewiczej wręcz formie, biżuterię z kamieni szlachetnych i półszlachetnych.


Datę formowania się skał, z których wykuto nasze miniaturowe dzieła sztuki ocenia się na miliony lat wstecz. Pochodzą one z brazylijskich pokładów złóż mineralnych.

Wśród klejnotów znajdujących się w sklepie można podziwiać przepiękne agaty, przezroczyste kwarce, sodality, magiczne turmaliny, onyksy, tęczowe opale, ametysty, błyszczące piryty i wiele innych. Wszystkie w różnorodnych kształtach i odcieniach. Niepowtarzalne.

Te bajeczne ozdoby nie tylko dodają urody i szyku, ale wpływają też korzystnie na samopoczucie, nastrój, a nawet pobudzają wyobraźnię.

Eleganckie wisory z druzą, naszyjniki różańce,kolczyki spinel czy bransoletki kulki trafią w wymagające gusta zarówno pań, jak i panów. Dla najmłodszych również mamy szeroką ofertę biżuterii z kamieni naturalnych.

Oryginalności naszym wyrobom dodaje fakt, że niemal wszystkie wykonane są z jednego, nie klejonego małego kawałka zmineralizowanej skały. Stanowią symboliczną zastygłą kroplę natury. Opowiadają historię światła zaklętego w materię.

Kryształ górski, kwarc różowyametyst, opal… to kamienie, które doskonale prezentują się jako naszyjniki, kolczyki lub bransoletki. Noszone w srebrnej oprawie dodają klasy, podkreślają dobry gust, wprowadzają nastrój spokoju i harmonii. W złotej zaś wydobywają odwagę, optymizm i atrakcyjność noszącej je osoby.

Częstym dodatkiem do biżuterii z kamieni szlachetnych są delikatne elementy ze srebra lub srebra złoconego. Mamy łańcuszki o różnej długości, grubości i splocie, tak aby każdy mógł dopasować swoją naturalną biżuterię do własnych potrzeb i upodobań, do okazji czy sytuacji.

Złoto i srebro pojawia się w naszych wyrobach również jako powłoka galwaniczna. Kryształy, po zdefiniowaniu formy zatapiane są w ciekłym metalu (srebro lub złoto 24 karatowe) i w ten sposób ta surowa, naturalna biżuteria staje się wyjątkowo strojna, nabiera kunsztownego blasku i wieczorowo galowego charakteru.

Oprócz funkcji ozdobnej, biżuteria z kamieni szlachetnych i półszlachetnych ma też praktyczne/ezoteryczne zastosowanie. Może służyć jako talizman (przynosi szczęście) albo amulet (chroni, przeciwdziała). Warto bowiem pamiętać, że każdy minerał ma swoją osobowość, konkretną moc i duchowe zadanie, o czym ludzie silnie związani z naturą zawsze pamiętali..

Minerały są także przypisane poszczególnym znakom Zodiaku, dlatego dokonując wyboru, można kierować się tym właśnie kryterium.

W ofercie Brazi są też wszelkiego rodzaju drobiazgi oraz gadżety z kamieni naturalnych, takie jak obrączki, breloki, obeliski, oszlifowane bryłki.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego magicznego świata szlachetnych minerałów i skorzystania z oferty sklepu Brazi Druse Jewelry stacjonarnego oraz internetowego.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj