Skontaktuj się z nami: +48 575 666 195 lub wpadnij do nas do butiku na ul. Grzybowskiej 61, lok.15, Warszawa

Szukaj

Bransoletka Zoizyt i Rubin złoto

110.00 zł

dostawa: 2 dni

 

Bransoletka Zoizyt i Rubin

wykonana jest z oszlifowanych kuleczek zoizytu i rubinu. Dodatkowej elegancji bransoletce dodają pozłacane, gładkie kuleczki. Ozdobne elementy i zapięcie wykonane są ze srebra pozłacanego 24-karatowym złotem. Ozdoba zapinanajest na karabińczyk i łańcuszek, dzięki czemu można regulować jej rozmiar. Połączenie malinowego różu rubinu z intensywną zielenią i złotem, tworzy intrygującą całość. Biżuteria z kamieni naturalnych jest bardzo efektowna i szlachetna, doskonała do noszenia na codzień.

Zoizyt 

to kamień idealny dla osób po przejściach. Pomaga uwolnić się od negatywnych wspomnień z przeszłości, pozbierać się po kryzysie i wrócić do normalności. Noszony na ciele uspokaja i dodaje energii. Mówi się, że kamień ten przemienia negatywną energię w pozytywną, dzięki czemu pomaga wyjść z trudnych życiowych problemów. 

Rubin

to kamień miłości. Minerał szlachetny o pięknych różowych barwach. Znany jest z przywracania energii, pasji i chęci działania. Jest symbolem miłości, której towarzyszy wielka namiętność. Wpływa pozytywnie na wszelkie relacje: rodzinne, przyjacielskie, miłosne jak i zawodowe. Potęguje takie cechy jak entuzjazm, odwagę oraz niezależność. Przyciągają do nas pozytywnych ludzi oraz zdarzenia. Mówi się, że minerał ten chroni nas przed nieszczęściem.

 Długość bransoletki: ok. 16 cm oraz 4 cm przedłużenia. 

*Na życzenie klienta możemy zmienić długość bransoletki.

 

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj