SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Zestaw Bransoletek Sznurek Rubin

270.00 zł

Zestaw Bransoletek Sznurek Rubin

Jest to minimalistyczna biżuteria, wykonana z wysokiej jakości nylonowego sznurka oraz kamieni takich jak: rubin, piryt i kryształ górski. Minerały te idealnie komponuje się ze sobą oraz z bordowym nylonowym sznurkiem. Bransoletki są bardzo delikatne, wykończone złotymi elementami, a zapięcie makramowe zapewnia doskonałe dopasowanie rozmiaru do nagdarstka.

RUBIN

to kamień miłości.Minerał szlachetny o pięknych różowych barwach. Znany jest z przywracania energii, pasji i chęci działania. Jest symbolem miłości, której towarzyszy wielka namiętność. Wpływa pozytywnie na wszelkie relacje: rodzinne, przyjacielskie, miłosne jak i zawodowe. Potęguje takie cechy jak entuzjazm, odwagę oraz niezależność. Przyciągają do nas pozytywnych ludzi oraz zdarzenia. Mówi się, że minerał ten chroni nas przed nieszczęściem.

PIRYT

jest minerałem bogactwa, niezależności i równowagi. Minerał ten łączy w sobie pierwiastek męski i żeński (Yin i Yang). Piryt daje motywację i energię niezbędną do zapoczątkowania i przeprowadzenia zmian w naszym życiu oraz pomaga uporać się z wszelkimi problemami. W astrologii, jako jeden z niewielu kamieni, przyporządkowywany jest każdemu ze znaków Zodiaku.

KRYSZTAŁ GÓRSKI 

to kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym zarówno umysł, ciało jak i pomieszczenia. Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu.


Wielkość kamieni: ok. 3 mm.

Rozmiar uniwersalny.dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj