SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Zestaw Bransoletek na Sznurku

220.00 zł

Zestaw Bransoletek na Sznurku 

Jest to kolekcja minimalistycznej biżuterii z kamieni naturalnych takich jak: spinel, turmalin oraz koral. Bransoletki wykonane są z wysokiej jakości nylonowego sznurka oraz wykończone złotymi elementami. Intensywna czerwień razem z czernią to niezwykle wyraziste połączenie, które podkreśli wiele stylizacji. Zapięcie makramowe zapewnia doskonałe dopasowanie rozmiaru bransoletki do nagdarstka.

SPINEL 

to kamień szlachetny dodający nam energii życiowej.Dzięki niemu chętniej zadbamy o nasz rozwój sprawności fizycznej jak i intelektualnej. Pomocny w walce o samego siebie, w chorobach i życiowych problemach. Pozwala odciąć się od przeszłości i dodaje siły do budowania przyszłości.

TURMALIN

to kamień ochronny.Pomaga on nam usuwać, oczyszczać i przetwarzać negatywne energie które są w nas i wokół nas. Czarny turmalin jest więc dla nas ochroną zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną.
Poprawia również pozytywne wibracje powietrza, osłania przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym emitowanym z telewizorów, komputerów i telefonów komórkowych.

KORAL

to kamień ochronny. Posiada również właściwości zmniejszające stres i lęki, redukuje stany nerwowe, eliminuje panikę. Strzeże przed złą energią. Pomaga również rozwijać wyobraźnię i intuicję. Sprzyja tworzeniu i realizacji. Dodaje odwagi i wzmacnia życiową witalność. Ma również działanie wyciszające. Pomaga uspokoić zbyt rozbudzone emocje.

Wielkość kamieni: ok. 3 mm.

Rozmiar uniwersalny.



dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj