Skontaktuj się z nami: +48 575 666 195 lub wpadnij do nas do butiku na ul. Grzybowskiej 61, lok.15, Warszawa

Szukaj

Zestaw Bransoletek na Sznurku

220.00 zł

Zestaw Bransoletek na Sznurku 

Jest to kolekcja minimalistycznej biżuterii z kamieni naturalnych takich jak: spinel, turmalin oraz koral. Bransoletki wykonane są z wysokiej jakości nylonowego sznurka oraz wykończone złotymi elementami. Intensywna czerwień razem z czernią to niezwykle wyraziste połączenie, które podkreśli wiele stylizacji. Zapięcie makramowe zapewnia doskonałe dopasowanie rozmiaru bransoletki do nagdarstka.

SPINEL 

to kamień szlachetny dodający nam energii życiowej.Dzięki niemu chętniej zadbamy o nasz rozwój sprawności fizycznej jak i intelektualnej. Pomocny w walce o samego siebie, w chorobach i życiowych problemach. Pozwala odciąć się od przeszłości i dodaje siły do budowania przyszłości.

TURMALIN

to kamień ochronny.Pomaga on nam usuwać, oczyszczać i przetwarzać negatywne energie które są w nas i wokół nas. Czarny turmalin jest więc dla nas ochroną zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną.
Poprawia również pozytywne wibracje powietrza, osłania przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym emitowanym z telewizorów, komputerów i telefonów komórkowych.

KORAL

to kamień ochronny. Posiada również właściwości zmniejszające stres i lęki, redukuje stany nerwowe, eliminuje panikę. Strzeże przed złą energią. Pomaga również rozwijać wyobraźnię i intuicję. Sprzyja tworzeniu i realizacji. Dodaje odwagi i wzmacnia życiową witalność. Ma również działanie wyciszające. Pomaga uspokoić zbyt rozbudzone emocje.

Wielkość kamieni: ok. 3 mm.

Rozmiar uniwersalny.dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj