SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Zestaw Bransoletek Muszle złoto

480.00 zł 384.00 zł

Zestaw Bransoletek Muszle złoto

To biżuteria naturalna wykonana z muszli oraz kamieni takich jak onyks, kryształ górski, spinel oraz hematyt. Wszystkie elementy ozdobne i wykończenie to srebro pozłocone 24-karatowym złotem. Różnorodność muszli oraz kamieni tworzy pełen klasy zestaw. Połyskujące się minerały i złoto rozświetlą i dodadzą blasku każdej stylizacji. 


Onyks
jest nazywany kamieniem wytrwałości. Pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość.

Kryształ górski 

to kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym zarówno umysł, ciało jak i pomieszczenia.Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu.

Spinel

to kamień szlachetny dodający nam energii życiowej.Dzięki niemu chętniej zadbamy o nasz rozwój sprawności fizycznej jak i intelektualnej.

Hematyt

nazywany jest kamieniem wojowników. Dodaje siły oraz odwagi. Pomaga aktywizować ukryte siły, które pomagają nam przezwyciężyć trudności. Wzmacnia pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Wielkość kamieni: od ok. 3 mm do ok. 5 mm.

Wielkość muszli: ok. 2,5 cm

Długość bransoletek: regulowana

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj