Skontaktuj się z nami: +48 575 666 195 lub wpadnij do nas do butiku na ul. Grzybowskiej 61, lok.15, Warszawa

Szukaj

Zestaw Bransoletek Muszle srebro

330.00 zł 264.00 zł

Zestaw Bransoletek Muszle srebro

To biżuteria naturalna wykonana z muszli oraz kamieni takich jak onyks oraz hematyt. Wszystkie elementy ozdobne i wykończenie to srebro najwyższej próby. Różnorodność muszli oraz kamieni tworzy pełen klasy zestaw. Połyskujące minerały i srebro rozświetlą i dodadzą blasku każdej stylizacji. 

Zestaw w promocyjnej cenie!


Onyks

jest nazywany kamieniem wytrwałości. Pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość.

Kryształ górski 

to kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym zarówno umysł, ciało jak i pomieszczenia.Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu.

Spinel

to kamień szlachetny dodający nam energii życiowej.Dzięki niemu chętniej zadbamy o nasz rozwój sprawności fizycznej jak i intelektualnej.

Hematyt

nazywany jest kamieniem wojowników. Dodaje siły oraz odwagi. Pomaga aktywizować ukryte siły, które pomagają nam przezwyciężyć trudności. Wzmacnia pewność siebie i poczucie własnej wartości. Jest również kamieniem ochronnym- wprowadza do życia spokój i harmonię.

Wielkość kamieni: od ok. 3 mm do ok. 5 mm.

Wielkość muszli: ok. 2,5 cm

Długość bransoletek: regulowana

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj