SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Zestaw Bransoletek Muszle Czarno-Srebrne

Zestaw Bransoletek Muszle Czarno-Srebrne

to biżuteria wykonana z muszli oraz kamieni naturalnych: onyks, turmalin, hematyt, howlit.  Biżuteria wykończona jest najwyższej próby srebrem. Kamienie zostały nawleczone na wysokiej jakości gumkę jubilerską, natomiast bransoletka z muszlą na zapięcie makramowe zapewnia doskonałe dopasowanie rozmiaru do nadgarstka. Różnorodność kamieni tworzy pełen klasy zestaw. Połyskujące minerały i srebro rozświetlą i dodadzą blasku każdej stylizacji.

                                                 

 Zestaw w promocyjnej cenie!


Howlit

jest kamieniem mądrości.Otwiera nasz umysł na wiedzę, rozszerza naszą wiedzę intuicyjną, mobilizuje nas do nauki, możemy z nim medytować. Pozwala też osiągnąć założone przez nas cele.
Biały kamień Howlit pomaga nam zasnąć w spokoju.

Turmalin Czarny

to kamień ochronny.Pomaga on nam usuwać, oczyszczać i przetwarzać negatywne energie które są w nas i wokół nas. Czarny turmalin jest więc dla nas ochroną zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną.
Poprawia również pozytywne wibracje powietrza, osłania przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym emitowanym z telewizorów, komputerów i telefonów komórkowych.

Onyks

jest nazywany kamieniem wytrwałości.Pogłębia on poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość.
W czasach starożytnych uważano, że kamień ten wspaniale wpływa na stan i wygląd skóry, ale także paznokci i włosów.

Hematyt

nazywany jest kamieniem wojowników.Dodaje siły oraz odwagi. Pomaga aktywizować ukryte siły, które pomagają nam przezwyciężyć trudności. Wzmacnia pewność siebie i poczucie własnej wartości. Jest również kamieniem ochronnym- wprowadza do życia spokój i harmonię.


Wielkość kamieni: od ok. 2 mm do ok. 6 mm.

Wielkość muszli: ok. 1,5 cm.

Długość bransoletki z muszlą: regulowana

Długość bransoletek na gumce: ok 17 cm.
 

*Na życzenie klienta możemy zmienić długość bransoletek.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj