SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! / TEL: +48 575 666 195 / BUTIK: Grzybowska 61, lok.15, Warszawa

Szukaj

Zwroty Reklamacje Gwarancje

ZWROTY

Jeżeli chcesz zwrócić zakupioną biżuterię możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania bez podawania przyczyny. Zwroty prosimy wysłać lub dostarczyć osobiście na adres:

Brazi Druse Jewelry
ul.Grzybowska 61/15
00-844 Warszawa

Zwracana biżuteria nie może nosić śladów użytkowania i musi być zapakowana w oryginalne pudełko. Do zwrotu należy dołączyć paragon lub fakturę.

Środki za zwróconą biżuterię zwrócimy w jak najszybszym czasie (maksymalnie w ciągu 14 dni) na numer konta z którego zostało opłacone zamówienie. W przypadku gdy nie mamy numeru konta (np. płatność przy odbiorze) będziemy się z Państwem kontaktować mailowo lub telefonicznie.


REKLAMACJE I GWARANCJA

Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie każdej sytuacji. Możecie liczyć na naszą pomoc, w każdym przypadku staramy się znaleźć dla Was jak najlepsze rozwiązanie. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. W sprawie reklamacji prosimy o kontakt:

Mail: brazi@brazi.pl

Tel: 575 666 195

Pozłocona biżuteria:

Kolekcje Pierścienie z Kamieni oraz Surowe Minerały posiadają roczną gwarancję na złocenie. W przypadku starcia się złota odświeżenie biżuterii jest po naszej stronie. Biżuterię należy dostarczyć do naszego butiku:

Brazi Druse Jewelry
ul.Grzybowska 61/15
00-844 Warszawa

Pozostałe kolekcje nie są objęte gwarancją na ścierania się złota. Jeśli chcesz odświeżyć swoją pozłoconą biżuterię napisz do nas lub zadzwoń w celu indywidualnej wyceny. Zapewniamy atrakcyjną cenę i pozłocenie 24-karatowym złotem.

Uszkodzenie biżuterii:

Gwarancja nie obejmuje mechanicznego uszkodzenia biżuterii (upadku, uderzenia, stłuczenia itp.). Możemy zaproponować naprawę lub zakup nowego produktu w promocyjnej cenie.


WYMIANY

Jeżeli wybrana przez Ciebie biżuteria z jakiegoś powodu jest nieodpowiednia i chcesz wymienić ją na inny produkt z naszego sklepu masz na to 30 dni od otrzymania zamówienia. Skontaktuj się z nami mailowo brazi@brazi.pl lub telefonicznie 575 666 195 a na pewno Ci w tym pomożemy.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj