SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Pierścionek Mix srebro rozmiar 21-24

590.00 zł

Pierścionek Mix srebro rozmiar 21-24

to nowoczesna biżuteria, wykonana z naturalnych kamieni takich jak Turkus, Bursztyn oraz Masa Perłowa. Kamienie osadzone zostały w obrączce, z najwyższej jakości srebra. Pierścionek zachwyca różnorodnością kolorów oraz kształtem. Różne odcienie turkusu w połączeniu z mleczno-żółtym bursztynem, pięknie się zgrywają i nadają pierścionkowi wyjątkowości. Odrobina masy perłowej rozświetla pierścionek. Biżuteria ta jest bardzo nowoczesna i elegancka. Nasze pierścienie z naturalnymi kamieniami na pewno przykuja uwagę i będą idelanym dopełnieniem wielu stylizacji.


Turkus

niegdyś był to szczęśliwy kamień dla jeźdźców, dzisiaj polecany kierowcom. Wzmacnia refleks, zapewnia jasność umysłu i sprzyja myśleniu analitycznemu.


Bursztyn

nazywany również "złotem północy" to naturalna żywica kopalna powstała przed milionami lat. Przez wieki zyskał on miano amuletu przynoszącego szczęście i chroniącego przed złem. Przypisuje mu się również pozytywny wpływ na zdrowie. Bursztyn działa pozytywnie na psychikę oraz pobudza kreatywność. Jest naturalnym jonizatorem powietrza (emituje ujemne jony).


Perły

pogłębiają poczucie własnej wartości, samoakceptację, atrakcyjność i kobiecość. Są pomocne w rozpoczynaniu nowych etapów w życiu. Pozwalają poczuć się piękną i spokojną.


Wielkość kamienia: ok. 2 cm. x 2 cm.


dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj