SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Pierścionek Na Gumce Turmalin i Onyks srebro

Pierścionek Na Gumce Turmalin i Onyks srebro

to naturalna biżuteria wykonana z kamieni takich jak Turmalin oraz Onyks. Elementy ozdobne to srebro najwyższej próby. Głęboka czerń kamieni pięknie współgra z srebrnymi, fasetowanymi kuleczkami, które ślicznie się mienią i rozświetlają pierścionek. Całość nawleczona została na wysokiej jakości gumkę jubilerską. Pierścionek idealnie sprawdzi się do każdej stylizacji i przypadnie do gustu miłośniczką minimalistycznej biżuterii.


ONYKS

jest nazywany kamieniem wytrwałości. Pogłębia on poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak: determinacja wytrwałość, odwaga i stanowczość. W czasach starożytnych uważano, że kamień ten wspaniale wpływa na stan i wygląd skóry, ale także paznokci i włosów.


 TURMALIN CZARNY

to kamień ochronny. Pomaga on nam usuwać, oczyszczać i przetwarzać negatywne energie które są w nas i wokół nas. Czarny turmalin jest więc dla nas ochroną zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną.
Poprawia również pozytywne wibracje powietrza, osłania przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym emitowanym z telewizorów, komputerów i telefonów komórkowych.


Wielkość kamieni: ok 3 mm.

*Przy wyborze pierścionka prosimy o wybór odpowiedniego wariantu: srebro lub srebro pozłocone oraz rozmiaru.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj