SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! / TEL: +48 575 666 195 / BUTIK: Grzybowska 61, lok.15, Warszawa

Szukaj

Pierścionek Na Gumce Spinel i Piryt złoto

Pierścionek na Gumce Spinel i Piryt

to minimalistyczna biżuteria, wykonana z fasetowanych kamieni spinelu i pirytu, nawleczonych na wysokiej jakości, silikonową gumkę jubilerską. Elementem ozdobnym są fasetowane kuleczki z pozłoconego srebra. Głęboka czerń i blask spinelu wspaniale komponuje się błyszczącym pirytem, tworząc niezwykle eleganckie i ponadczasowe połączenie. Pierścionek doskonale podkreśli wieczorowe kreacje.


Spinel

to kamień szlachetny dodający nam energii życiowej. Dzięki niemu chętniej zadbamy o nasz rozwój sprawności fizycznej jak i intelektualnej. Pomocny w walce o samego siebie, w chorobach i życiowych problemach. Pozwala odciąć się od przeszłości i dodaje siły do budowania przyszłości.Piryt

jest minerałem bogactwa, niezależności i równowagi.Minerał ten łączy w sobie pierwiastek męski i żeński (Yin i Yang). Piryt daje motywację i energię niezbędną do zapoczątkowania i przeprowadzenia zmian w naszym życiu oraz pomaga uporać się z wszelkimi problemami. W astrologii, jako jeden z niewielu kamieni, przyporządkowywany jest każdemu ze znaków Zodiaku.


Wielkość kamieni: spinel - 2 mm., piryt - 3,5 mm.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj