SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Pierścionek Na Gumce Rubin i Hematyt złoto

Pierścionek Na Gumce Rubin i Hematyt 

to minimalistyczna biżuteria, wykonana z fasetowanych kulek rubinu oraz malutkich hematytów w kształcie heksagonów. Kamienie zostały nawleczone na wysokiej jakości, silikonową gumkę jubilerską. Dodatkowym elementem ozdobnym jest fasetowana kuleczka z pozłoconego srebra. Piękny, rubinowy kolor doskonale komponuje się z blaskiem złota, tworząc wyrazisty i pełen blasku dodatek. 

Rubin

to kamień miłości. Minerał szlachetny o pięknych różowych barwach. Znany jest z przywracania energii, pasji i chęci działania. Jest symbolem miłości, której towarzyszy wielka namiętność. Wpływa pozytywnie na wszelkie relacje: rodzinne, przyjacielskie, miłosne jak i zawodowe. Potęguje takie cechy jak entuzjazm, odwagę oraz niezależność. Przyciągają do nas pozytywnych ludzi oraz zdarzenia. Mówi się, że minerał ten chroni nas przed nieszczęściem.

Hematyt

nazywany jest kamieniem wojowników. Dodaje siły oraz odwagi. Pomaga aktywizować ukryte siły, które pomagają nam przezwyciężyć trudności. Wzmacnia pewność siebie i poczucie własnej wartości. Jest również kamieniem ochronnym- wprowadza do życia spokój i harmonię.Wielkość kamieni: ok. 3 mm. 


*Przy wyborze pierścionka prosimy o wybór odpowiedniego rozmiaru.


dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj