SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! / TEL: +48 575 666 195 / BUTIK: Grzybowska 61, lok.15, Warszawa

Szukaj

Pierścionek Na Gumce Kryształ Górski złoto

Pierścionek Na Gumce Kryształ Górski złoto

to naturalna biżuteria wykonana z fasetowanych kamieni kryształy górskiego. Delikatny odcień kryształu idealnie komponuje się z ozdobnymi elementami srebra, pozłoconego 24- karatowym złotem. Fasetowane kamyczki sprawiają że pierścionek pięknie się mieni, i dodają świeżości. 
   Wysokiej jakości gumka jubilerska sprawia, że pierścionek jest elastyczny i ładnie układa się na palcu. Taka biżuteria będzie doskonałą propozycją dla wielbicielek minimalistycznej biżuterii.

KRYSZTAŁ GÓRSKI 

to kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym zarówno umysł, ciało jak i pomieszczenia. Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu.
Oprócz właściwości leczniczych niweluje szkodliwe promieniowanie, działa jako odpromiennik w pomieszczeniach, gdzie znajdują się komputery, telewizory oraz inne urządzenia elektroniczne.
Według medycyny naturalnej podnosi ogólną witalność organizmu oraz stymuluje funkcjonowanie mózgu i pomaga w przepływie energii wewnątrz organizmu.


Wielkość kamieni: ok 4 mm.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj