SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! / TEL: +48 575 666 195 / BUTIK: Grzybowska 61, lok.15, Warszawa

Szukaj

Pierścionek Na Gumce Kryształ Górski i Labradoryt srebro

Pierścionek Na Gumce Krysztal Górski i Labradoryt srebro

to naturalna biżuteria wykonana z kuleczek kryształu górskiego i szarego labradorytu. Całość nawleczona jest na wysokiej jakości gumkę silikonową i wykończona elementami srebra. Delikatny, szary odcień labradorytu idealnie komponuje się z delikatnością kryształu górskiego. Fasetowane kuleczki pięknie się mienią i dodają blasku. 

LABRADORYT

to kamień twórczości i kreatywności. Obdarza oryginalnością i pomaga w tworzeniu nowych pomysłów. Przynosi jasność umysłu, uwalnia od natłoku dręczących myśli. Pomaga w walce z nieśmiałością- dodaje pewności siebie i uwalnia pokłady pozytywnej energii.

KRYSZTAŁ GÓRSKI

to kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym zarówno umysł, ciało jak i pomieszczenia. Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu.
Oprócz właściwości leczniczych niweluje szkodliwe promieniowanie, działa jako odpromiennik w pomieszczeniach, gdzie znajdują się komputery, telewizory oraz inne urządzenia elektroniczne.
Według medycyny naturalnej podnosi ogólną witalność organizmu oraz stymuluje funkcjonowanie mózgu i pomaga w przepływie energii wewnątrz organizmu.Wielkość kamieni: ok 3 mm.dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj