SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Pierścionek Mix srebro rozmiar 18

Pierścionek Mix srebro rozmiar 18

to nowoczesna biżuteria, wykonana z naturalnych kamieni takich jak Turkus, Bursztyn, Masa Perłowa oraz Skrzemieniałe Drewno. Kamienie osadzone zostały w obrączce, z najwyższej jakości srebra. Pierścionek zachwyca różnorodnością kolorów oraz kształtem. Każdy z kamieni jest inny, wyjątkowy ale razem tworzą piękna całość. Biżuteria ta jest bardzo nowoczesna i elegancka. Nasze pierścienie z naturalnymi kamieniami na pewno przykuja uwagę i będą idelanym dopełnieniem wielu stylizacji.


Turkus

niegdyś był to szczęśliwy kamień dla jeźdźców, dzisiaj polecany kierowcom. Wzmacnia refleks, zapewnia jasność umysłu i sprzyja myśleniu analitycznemu.

Bursztyn

nazywany również "złotem północy" to naturalna żywica kopalna powstała przed milionami lat. Przez wieki zyskał on miano amuletu przynoszącego szczęście i chroniącego przed złem. Przypisuje mu się również pozytywny wpływ na zdrowie. Bursztyn działa pozytywnie na psychikę oraz pobudza kreatywność. Jest naturalnym jonizatorem powietrza (emituje ujemne jony).

Perły

pogłębiają poczucie własnej wartości, samoakceptację, atrakcyjność i kobiecość. Są pomocne w rozpoczynaniu nowych etapów w życiu. Pozwalają poczuć się piękną i spokojną.

Skrzemieniałe Drewno

to minerał rozwoju. Zwiększa siłę i wytrzymałość, jego energia stabilizuje i popycha do działania. Według medycyny naturalnej łagodzi bóle biodra i kręgosłupa.


Wielkość kamienia: ok. 2,4 cm. x 0,7 cm.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj