SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Pierścionek Bursztyn i Turkus srebro rozmiar 16

325.00 zł

Pierścionek Bursztyn i Turkus srebro

to nowoczesna biżuteria, wykonana z naturalnych kamieni takich jak Turkus oraz Bursztyn. Kamienie osadzone zostały w obrączce, z najwyższej jakości srebra. Pierścionek zachwyca różnorodnością kolorów oraz kształtem. Dwa, różne odcienie turkusu w połączeniu z mleczno-żółtym bursztynem, pięknie się zgrywają i nadają pierścionkowi wyjątkowości. Biżuteria ta jest bardzo nowoczesna i elegancka. Nasze pierścienie z naturalnymi kamieniami na pewno przykuja uwagę i będą idelanym dopełnieniem wielu stylizacji.


Turkus

niegdyś był to szczęśliwy kamień dla jeźdźców, dzisiaj polecany kierowcom. Wzmacnia refleks, zapewnia jasność umysłu i sprzyja myśleniu analitycznemu.


Bursztyn

nazywany również "złotem północy" to naturalna żywica kopalna powstała przed milionami lat. Przez wieki zyskał on miano amuletu przynoszącego szczęście i chroniącego przed złem. Przypisuje mu się również pozytywny wpływ na zdrowie. Bursztyn działa pozytywnie na psychikę oraz pobudza kreatywność. Jest naturalnym jonizatorem powietrza (emituje ujemne jony).Wielkość kamienia: ok. 2,3 cm. x 0,5 cm.


dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj