SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Naszyjnik Piryt i Spinel srebro

265.00 zł

Naszyjnik Piryt i Spinel

to propozycja biżuterii, wykonanej z fasetowanych kamieni pirytu i spinelu z elementami ze srebra najwyższej próby. Neutralna kolorystyka naszyjnika sprawia, że sprawdzi się on w wielu zestawieniach stylizacyjnych. Dzięki szlifowaniu, kamienie odbijają światło, nadając całości jeszcze więcej blasku. Zwieńczeniem naszyjnika jest zawieszka w kształcie skrzydła, która doskonale podkreśla subtelny charakter biżuterii. 

Naszyjnik z kamieni od Brazi będzie idealnym dodatkiem dla wielbicielek naturalnego piękna...

Piryt

jest minerałem bogactwa, niezależności i równowagi.
Minerał ten łączy w sobie pierwiastek męski i żeński (Yin i Yang). Piryt daje motywację i energię niezbędną do zapoczątkowania i przeprowadzenia zmian w naszym życiu oraz pomaga uporać się z wszelkimi problemami. W astrologii, jako jeden z niewielu kamieni, przyporządkowywany jest każdemu ze znaków Zodiaku.

Spinel

to kamień szlachetny dodający nam energii życiowej.Dzięki niemu chętniej zadbamy o nasz rozwój sprawności fizycznej jak i intelektualnej. Pomocny w walce o samego siebie, w chorobach i życiowych problemach. Pozwala odciąć się od przeszłości i dodaje siły do budowania przyszłość.

Całkowita długość naszyjnika: ok. 39 cm. + 5 cm. przedłużenia

Wielkość kamieni: ok. 3 mm. i 2 mm.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj