SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! / TEL: +48 575 666 195 / BUTIK: Grzybowska 61, lok.15, Warszawa

Szukaj

Naszyjnik Lapis Lazuli i Piryt

250.00 zł

 

Naszyjnik Lapis Lazuli Piryt 

to biżuteria naturalna wykonana z dwóch kamieni: lapisu lazuli oraz pirytu. Wszystkie dodatki i elementy wykonane są ze srebra najwyższej próby pokrytego 24-karatowym złotem. Delikatne, mieniące się piryty w połączeniu z mocnym granatem tworzą elegancki i unikatowy dodatek. Ten naszyjnik z kamieniami sprawdzi się na co dzień dodając charakteru i klasy oraz na specjalne okazje. Idealny dla odważnych i pewnych siebie kobiet. 


Lapis Lazuli 

to kamień ochronny. Zwany jest również Kamieniem Lazurowym. Ma piękną niebieską barwę z dodatkami mieniącego się pirytu. Uważa się, że chroni on przed złem, urokiem i negatywnymi energiami. Jest symbolem duchowej miłości oraz szlachetnej kobiecości. Sprzyja również harmonii międzyludzkiej. Kamień ten również dodaje odwagi i pozwala lepiej wyrazić siebie.

 
Piryt 

jest minerałem bogactwa, niezależności i równowagi.
Minerał ten łączy w sobie pierwiastek męski i żeński (Yin i Yang). Piryt daje motywację i energię niezbędną do zapoczątkowania i przeprowadzenia zmian w naszym życiu oraz pomaga uporać się z wszelkimi problemami.Długość naszyjnika: ok. 40 cm oraz 6 cm przedłużenia. 
Wielkość kamieni: lapis lazuli ok. 3mm, piryt 2 mm.

 

* Na życzenie klienta możemy zmienić długość naszyjnika.

 

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj