SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! / TEL: +48 575 666 195 / BUTIK: Grzybowska 61, lok.15, Warszawa

Szukaj

Komplet bransoletek Rubin i Lawa, dla niej i dla niego

Komplet bransoletek Rubin i Lawa, dla niej i dla niego

to zestaw dwóch bransoletek wykonanych z wysokiej jakości nylonowego sznurka oraz kamieni rubinu i lawy. W bransoletce dla niej, czerń sznurka w połączeniu z malinowym różem i złotem wygląda bardzo efektownie. Zdobienia, wykonano ze srebra pokrytego 24-karatowym złotem. Bransoleta męska jest prosta i konkretna, zrobiona z czarnych kulek lawy. Biżuteria naturalna przyciąga wzrok i robi wrażenie. Zapięcie makramowe zapewnia doskonałe dopasowanie rozmiaru bransoletki do nadgarstka. Bransoletki tworzą oryginalny i ciekawy dodatek.

Rubin

to kamień miłości. Minerał szlachetny o pięknych różowych barwach. Znany jest z przywracania energii, pasji i chęci działania. Jest symbolem miłości, której towarzyszy wielka namiętność. Wpływa pozytywnie na wszelkie relacje: rodzinne, przyjacielskie, miłosne jak i zawodowe. Potęguje takie cechy jak entuzjazm, odwagę oraz niezależność. Przyciągają do nas pozytywnych ludzi oraz zdarzenia. Mówi się, że minerał ten chroni nas przed nieszczęściem.


Lawa

polecana jest osobom, które w danym momencie życia potrzebują ochrony wzmocnienia. Lawa umożliwia pozostanie sobą w nawet ciężkich warunkach, ugruntowuje i nasyca człowieka pasją i miłością.

Rozmiar uniwersalny.

Wielkość kamieni: ok. 4 i 6 mm.

Na życzenie klienta możemy zmienić kolor sznurka.

Do wyboru kolory z ostatniego zdjęcia.
dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj