SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Turmalin Kolorowy Podwójna srebro

Bransoletka Turmalin Kolorowy Podwójna

 to delikatna bransoletka wykonana z kamieni naturalnych turmalinu w wielu kolorach. Fasetowane, malutkie koraliki przepięknie odbijają światło i połyskują. Biżuteria zapinana jest na magnes, dzięki czemu bardzo łatwo można ją zapiąć. Wszystkie elementy ozdobne wykonane są ze srebra najwyższej próby. Zawieszka z koniczynką doda szczęścia i radości. Połączenie wielu barw, w tym odcieni zieleni wraz ze srebrem wygląda bardzo ciekawie. Biżuteria naturalna będzie wspaniale pasować do wielu zestawów ubrań.

Turmalin

to minerał, który pomaga odnaleźć dobre strony w każdej sytuacji i docenić to co jest. Kamień ten przyciąga miłość i przyjaźń, pomaga w dobrych relacjach z innymi ludźmi. Dodatkowo turmalin działa uspokajająco oraz przywraca naturalne siły witalne. Jest dla nas ochroną zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną. 

Turmalin Różowy to kamień leczący rany emocjonalne. Turmalin różowy pomaga uporać się z emocjami wywołanymi przez negatywne związki lub bycie wykorzystanym przez kogoś. Wielkość kamieni: ok. 2 mm.  

*Przy zakupie prosimy o wybranie rozmiaru bransoletki.

 

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj