Skontaktuj się z nami: +48 575 666 195 lub wpadnij do nas do butiku na ul. Grzybowskiej 61, lok.15, Warszawa

Szukaj

Bransoletka Spinel, Piryt i Granat srebro

150.00 zł

dostawa: 2 dni

Bransoletka Spinel, Piryt i Granat

to niezwykła bransoletka wykonana z  fasetowanych kamieni spinela, pirytu oraz granatu.  Dodatki i elementy wykonane są ze srebra najwyższej próby. Fantazyjne ułożenie kamieni sprawia że bransoletka jest bardzo oryginalna. Delikatne, mieniące się kamienie w połączeniu ze srebrem tworzą elegancki dodatek. Stonowana kolorystyka pozwala nosić bransoletke niezależnie od okazji. 


Spinel

to kamień szlachetny dodający nam energii życiowej. Dzięki niemu chętniej zadbamy o nasz rozwój sprawności fizycznej jak i intelektualnej. Pomocny w walce o samego siebie, w chorobach i życiowych problemach. Pozwala odciąć się od przeszłości i dodaje siły do budowania przyszłości.


Piryt

jest minerałem bogactwa, niezależności i równowagi.
Minerał ten łączy w sobie pierwiastek męski i żeński (Yin i Yang). Piryt daje motywację i energię niezbędną do zapoczątkowania i przeprowadzenia zmian w naszym życiu oraz pomaga uporać się z wszelkimi problemami. W astrologii, jako jeden z niewielu kamieni, przyporządkowywany jest każdemu ze znaków Zodiaku.


Granat

to kamień zmian. Pomaga znaleźć siły, dzięki którym odważymy się odejść od starych przyzwyczajeń, toksycznych relacji czy po prostu w życiowych zmianach. Pomaga przezwyciężyć nieśmiałość. Buduje poczucie własnej wartości.Wielkość kamieni: spinele 2 mm, piryty 3mm, grnanaty 4mm. 

 Długość bransoletki: ok. 17cm oraz 4cm przedłużenia.

*Na życzenie klientów możemy zmienić rozmiar
bransoletki. 

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj