SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Rubin i Piryt złoto

Bransoletka Rubin i Piryt złoto

to niezwykła bransoletka wykonana z fasetowanych kuleczek rubinu i pirytu.  Malinowy róż w połączeniu z złocistą szarością, sprawia, że dodatek ten jest niezwykle kobiecy. Dodatki i wykończenia zrobione są ze srebra pozłoconego 24-karatowym złotem. Biżuteria zapinana jest na magnes neodymowy, pozwalający na łatwe zakładanie i zdejmowanie ozdoby. Dzięki kamieniom odbijającym światło niesamowicie się mieni dodając przy tym blasku i elegancji. Idealna na prezent dla tych Pań, które pragną poczuć się wyjątkowo. 


Rubin
 

to kamień miłości. Minerał szlachetny o pięknych różowych barwach. Znany jest z przywracania energii, pasji i chęci działania. Jest symbolem miłości, której towarzyszy wielka namiętność. Wpływa pozytywnie na wszelkie relacje: rodzinne, przyjacielskie, miłosne jak i zawodowe. Potęguje takie cechy jak entuzjazm, odwagę oraz niezależność. Przyciągają do nas pozytywnych ludzi oraz zdarzenia. Mówi się, że minerał ten chroni nas przed nieszczęściem.Piryt

 jest minerałem bogactwa, niezależności i równowagi.
Minerał ten łączy w sobie pierwiastek męski i żeński (Yin i Yang). Piryt daje motywację i energię niezbędną do zapoczątkowania i przeprowadzenia zmian w naszym życiu oraz pomaga uporać się z wszelkimi problemami.


Wielkość kamieni: rubin 3mm, piryt 2mm. 


*Przy zakupie prosimy o wybranie rozmiaru bransoletki.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj