SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Kryształ Górski i Spinel złoto

180.00 zł

Bransoletka Kryształ Górski i Spinel złoto

to bransoletka wykonana z fasetowanych koralików kryształu górskiego i spinelu. Kamienie te przeplecione są połyskującymi się kuleczkami ze srebra pozłoconego. Złoto rozświetla i wzbogaca całość. Bransoletka ta sprawdzi się zarówno na co dzień ale również pięknie podkreśli wieczorowe stylizację. Dzięki regulowanej długości idealnie dopasuje się do rozmiaru nadgarstka.

Idealna dla tych, które lubią łączyć prostotę z eleganckim blaskiem. 

Kryształ górski

to kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym zarówno umysł, ciało jak i pomieszczenia. Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu.

Spinel

to kamień szlachetny dodający nam energii życiowej. Dzięki niemu chętniej zadbamy o nasz rozwój sprawności fizycznej jak i intelektualnej. Pomocny w walce o samego siebie, w chorobach i życiowych problemach. Pozwala odciąć się od przeszłości i dodaje siły do budowania przyszłości.

Wielkość kamieni: ok. 3 mm. 

Bransoletka na nadgarstek o wielkości 14 cm + 4 cm przedłużenia 
(możliwość regulacji).

*Na życzenie klienta możemy wykonać bransoletkę na indywidualny rozmiar. Rozmiar nadgarstka należy wpisać w "Uwagach do zamówienia".

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj