SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Hematyt i Rubin złoto

95.00 zł

Bransoletka Rubin i Hematyt 

jest to bransoletka wykonana z wysokiej jakości nylonowego sznurka i kamieni takich jak rubin i hematyt. Hematytowe serduszko idealnie pasuje do rubinu- kamienia miłości. Fasetowane kuleczki ozdobne wykonane zostały z srebra, pozłoconego 24- karatowym złotem. Piękny, rubinowy kolor doskonale komponuje się z blaskiem złota i z błyszczącym hematytem, tworząc wyrazisty i pełen blasku dodatek. 


Rubin

to kamień miłości. Minerał szlachetny o pięknych różowych barwach. Znany jest z przywracania energii, pasji i chęci działania. Jest symbolem miłości, której towarzyszy wielka namiętność. Wpływa pozytywnie na wszelkie relacje: rodzinne, przyjacielskie, miłosne jak i zawodowe. Potęguje takie cechy jak entuzjazm, odwagę oraz niezależność. Przyciągają do nas pozytywnych ludzi oraz zdarzenia. Mówi się, że minerał ten chroni nas przed nieszczęściem.

Hematyt

nazywany jest kamieniem wojowników. Dodaje siły oraz odwagi. Pomaga aktywizować ukryte siły, które pomagają nam przezwyciężyć trudności. Wzmacnia pewność siebie i poczucie własnej wartości. Jest również kamieniem ochronnym- wprowadza do życia spokój i harmonię.


Wielkość kamieni: ok. 3 mm.

Rozmiar uniwersalny.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj