SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Granat i Piryt złoto

120.00 zł

Bransoletka Granat i Piryt

 to bransoletka wykonana z kamieni naturalnych takich jak: granat i piryt. Wszystkie elementy ozdobne jak i zapięcie wykonane są ze srebra pozłoconego 24-karatowym złotem. To elegancki dodatek dodający klasy. Ciemna czerwień pięknie współgra z metalicznym pirytem. Drobne kamienie pirytu idealnie wpasowują się w kolorystykę i niesamowicie się mienią. Bransoletka z kamienie naturalnych będzie pięknym i orginalnym dodatkiem.


Granat

to kamień zmian. Pomaga znaleźć siły, dzięki którym odważymy się odejść od starych przyzwyczajeń, toksycznych relacji czy po prostu w życiowych zmianach. Pomaga przezwyciężyć nieśmiałość. Buduje poczucie własnej wartości.


Piryt

 jest minerałem bogactwa, niezależności i równowagi.
Minerał ten łączy w sobie pierwiastek męski i żeński (Yin i Yang). Piryt daje motywację i energię niezbędną do zapoczątkowania i przeprowadzenia zmian w naszym życiu oraz pomaga uporać się z wszelkimi problemami. W astrologii, jako jeden z niewielu kamieni, przyporządkowywany jest każdemu ze znaków Zodiaku.

Wielkość kamieni: granaty ok. 4 mm, piryty 2mm.

Bransolteka na nadgarstek o wielkości 14 cm + 4 cm przedłużenia
(możliwość regulacji).

*Na życzenie klienta możemy wykonać bransoletkę na indywidualny rozmiar. Rozmiar nadgarstka należy wpisać w "Uwagach do zamówienia".

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj