SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Cyfra 9

Bransoletka Cyfra 9

Numerologiczna dziewiątka jest bardzo wrażliwa i uczuciowa. Ma w sobie niewyczerpane pokłady miłości uniwersalnej, dlatego nigdy nie pozostaje obojętna wobec cierpienia innych. Jest hojna, dopinguje i pociesza osoby w swoim otoczeniu, a także przypadkowo spotkanych ludzi. Dziewiątki czują się szczęśliwe gdy mogą dzielić się miłością z innymi, ale też kiedy same tą miłość otrzymują. Dusze, które wybrały numerologiczną dziewiątkę powinny iść drogą pokazywania innym jak ważna jest miłość do bliźnich. To ona przecież wprowadza Światło do czyjegoś życia.

Co dobrego jest w dziewiątce: wielkoduszność, dobrotliwość, brak uprzedzeń.

Osobiste wyzwania: znalezienie sposobu na wyciszenie i zrównoważenie swojego temperamentu.

Główny kamień dla dziewiątek: KWARC RÓŻOWY

Jest nazywany kamieniem miłości. Przez swoje właściwości popycha nas do altruistycznych czynów oraz otwiera w nas gotowość na bezgraniczną miłość. Kwarc różowy pomaga budować harmonijne i pełne relacje z innymi ludźmi i naturą.

Kamienie wspierające: TURMALIN i AGAT

TURMALIN to kamień ochronny. Pomaga usuwać, oczyszczać i przetwarzać negatywne energie, które są w nas i wokół nas. Czarny turmalin jest ochroną zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną. Poprawia pozytywne wibracje powietrza, osłania przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym emitowanym z telewizorów, komputerów i telefonów komórkowych.

AGAT jest kamieniem równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie yin i yang. Uspokaja negatywne emocje takie jak gniew, czy żal. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do kontemplacji i akceptowania wydarzeń, jakie nam się przytrafiają. Sprzyja rozwojowi duchowemu.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj