SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Cyfra 8

Bransoletka Cyfra 8

Numerologiczna ósemka ma najsilniejszą osobowość ze wszystkich cyfr. Jak o czymś marzy - to z rozmachem, jak inwestuje - to konkretnie, jeśli walczy o sukces to dzięki uporowi i silnej woli go odnosi. Ósemki są stworzone do zarabiania dużych pieniędzy bo wibracyjnie mają dobrą rękę do interesów i spraw finansowych. Dusze, które wybrały numerologiczną ósemkę powinny iść drogą pokazywania innym (na własnym przykładzie), jak zdobyć to o czym się marzy w świecie materialnym i że sukces i zarabianie dużych pieniędzy jest możliwy dla każdego.

Co dobrego jest w ósemce: upór, ambicja, energiczność, żyłka do interesów

Osobiste wyzwania: znalezienie równowagi pomiędzy strefą materialną, a duchową.

Główny kamień dla ósemek: PIRYT

Jest minerałem bogactwa, niezależności i równowagi. Minerał ten łączy w sobie pierwiastek męski i żeński (Yin i Yang). Piryt daje motywację i energię niezbędną do zapoczątkowania i przeprowadzenia zmian w naszym życiu oraz pomaga uporać się z wszelkimi problemami. W astrologii, jako jeden z niewielu kamieni, przyporządkowywany jest każdemu ze znaków Zodiaku.

Kamienie wspierające: SPINEL i GRANAT

SPINEL to kamień szlachetny dodający energii życiowej. Dzięki niemu chętniej zadbamy o nasz rozwój sprawności fizycznej i intelektualnej. Pomocny w walce o samego siebie. Pozwala odciąć się od przeszłości i dodaje siły do budowania przyszłości.

GRANAT to kamień zmian. Pomaga znaleźć siły, dzięki którym odważymy się odejść od starych przyzwyczajeń, toksycznych relacji czy po prostu w życiowych zmianach. Pomaga przezwyciężyć nieśmiałość. Buduje poczucie własnej wartości.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj