SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Cyfra 7

Bransoletka Cyfra 7

Numerologiczna siódemka jest najbardziej tajemniczą i zagadkową cyfrą. Osoby te z pozoru mogą być zdystansowane i wyniosłe, ale to tylko zewnętrzna powłoka, gdyż w środku są bardzo wrażliwe i delikatne. Są nieufne i zazwyczaj nieśmiałe, ale to wybitne umysły charakteryzujące się dużą intuicją i duchowością. Dusze, które wybrały numerologiczną siódemkę powinny iść drogą pokazywania innym swojej duchowości i własnej koncepcji życia oraz tego, jak funkcjonuje Wszechświat.

Co dobrego jest w siódemce: zmysł obserwacji, dociekliwość i głęboka duchowość.

Osobiste wyzwania: uporanie się z potrzebą samotności i izolowania się od innych. Otworzenie się na ludzi i nauczenie komunikowania swoich emocji.

Główny kamień dla siódemek: SPINEL

- kamień szlachetny dodający energii życiowej. Na poziomie emocjonalnym spinel wzbudza na nowo nadzieję, a na poziomie mentalnym inspiruje do myślenia w nowy sposób. Pomocny w walce o samego siebie. Pozwala odciąć się od przeszłości i dodaje siły do budowania przyszłości.

Kamienie wspierające: KYANIT i BURSZTYN

KYANIT - jest nazywany kamieniem dyplomacji. Pomocny w życiu zawodowym, szczególnie przy negocjacjach różnego rodzaju, np. warunków współpracy. Wzmacnia siłę perswazji oraz pewność siebie.

BURSZTYN - to kamień chroniący przed złem. Wpływa pozytywnie na psychikę oraz pobudza kreatywność. Przyciąga pomyślność i zdrowie. Jest naturalnym jonizatorem powietrza (emituje ujemne jony). Kamień ten nazywany jest również złotem północy. Przed milionami lat żywica kopalna, która po zastygnięciu przekształciła się w ten wyjątkowy minerał.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj