SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Cyfra 6

Bransoletka Cyfra 6

Numerologiczna szóstka to osoba dla której niezwykle ważna jest rodzina. Miłość do bliskich to ich siła napędowa. Romantycy, którzy są też idealistami. Pragną miłości i opieki ponieważ sami też obdarzają tym ludzi w swoim otoczeniu. Są zazwyczaj osobami spokojnymi i wyważonymi. Dusze, które wybrały numerologiczną szóstkę powinny iść drogą pokazywania innym jak ważne i piękne są więzy rodzinne oraz, że miłość jest filarem harmonijnego i szczęśliwego życia.

Co dobrego jest w szóstce: wrażliwość, wielkoduszność i miłość.

Osobiste wyzwania: uporanie się z rozchwianiem emocjonalnym i nauczenie przestawiania „radarów” z innych na siebie. Pozbycie się pesymizmu i kreowania samemu sobie problemów.

Główny kamień dla szóstek: KRYSZTAŁ GÓRSKI

To kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym. Pomaga pozbyć się negatywnych myśli i skupić się na pozytywnych zmianach. Pozwala odkryć swój życiowy cel i żyć w zgodzie ze sobą.

Kamienie wspierające: ZOIZYT i GRANAT

ZOIZYT to kamień idealny dla osób po przejściach. Pomaga uwolnić się od negatywnych wspomnień z przeszłości, pozbierać się po kryzysie i wrócić do normalności. Noszony na ciele uspokaja i dodaje energii. Mówi się, że kamień ten przemienia negatywną energię w pozytywną, dzięki czemu pomaga wyjść z trudnych życiowych problemów.

GRANAT to kamień zmian. Pomaga znaleźć siły, dzięki którym odważymy się odejść od starych przyzwyczajeń, toksycznych relacji. Pomaga w życiowych zmianach oraz przezwyciężyć nieśmiałość. Buduje poczucie własnej wartości.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj