SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Cyfra 5

Bransoletka Cyfra 5

Numerologiczna piątka jest obdarzona niezwykłą intuicją, jest niezwykle żywiołowa i niespokojna. Nie potrafi usiedzieć w miejscu. „Piąteczki” są odważne, kochają ryzyko i zmiany. Mają ogromną potrzebę niezależności i nie boją się żyć chwilą. Męczy je monotonia i rutyna. Dusze, które wybrały numerologiczną piątkę powinny iść drogą pokazywania innym jak życie może być fascynujące kiedy żyje się pełnią życia.

Co dobrego jest w piątce: żywiołowość, rozmach, przenikliwość.

Osobiste wyzwania: uporanie się z niecierpliwością, brakiem spokoju i ustatkowania. Znalezienie sposobu na to, żeby żyć w spokoju i harmonii przede wszystkim z samym sobą.

Główny kamień dla piątek: LAPIS LAZULI

To kamień ochronny, zwany również Kamieniem Lazurowym. Uważa się, że chroni przed złem, urokiem i negatywnymi energiami. Jest symbolem duchowej miłości oraz szlachetnej kobiecości. Sprzyja harmonii międzyludzkiej.

Kamienie wspierające: KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY i CHRYZOKOLA

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY nazywany jest często kamieniem miłości. Mówi się, że podarowany ukochanej osobie sprawi, że uczucia zostaną przez nią odwzajemnione. Ma również właściwości uspokajające - wycisza i koi nerwy. Wzmacnia poczucie bezpieczeństwa.

CHRYZOKOLA to kamień komunikacji i ekspresji. Pomaga również w rozluźnieniu i usuwaniu nadmiernego napięcia. Równoważy, uspokaja i niweluje lęki. Wzmacnia cierpliwość i tolerancję.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj