SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Cyfra 4

Bransoletka Cyfra 4

Numerologiczna czwórka to osoba pracowita, odpowiedzialna i lubiąca dyscyplinę. Czwóreczki są konkretne i racjonalne, dzięki czemu często podejmują trafne decyzje. Zdarza się, że mają problem z pokazywaniem i wyrażaniem swoich uczuć. Charakteryzują się dużym poczuciem sprawiedliwości społecznej. Dusze, które wybrały numerologiczną czwórkę powinny iść drogą pokazywania innym, że praca i odpowiedzialność pozwala osiągając każdy cel. Są tutaj (na Ziemi) po to by bronić sprawiedliwości i praw człowieka.

Co dobrego jest w czwórce: zorganizowanie, wytrwałość i niezawodność. Charakteryzują się też zdolnościami manualnymi.

Osobiste wyzwania: uporanie się z negatywizmem i nadmiernym uporem.

Główny kamień dla czwórek: PIRYT

Jest minerałem bogactwa, niezależności i równowagi. Minerał ten łączy w sobie pierwiastek męski i żeński (Yin i Yang). Piryt daje motywację i energię niezbędną do zapoczątkowania i przeprowadzenia zmian w naszym życiu oraz pomaga uporać się z wszelkimi problemami. W astrologii, jako jeden z niewielu kamieni, przyporządkowywany jest każdemu ze znaków Zodiaku.

Kamienie wspierające: KYANIT i GRANAT

KYANIT jest nazywany kamieniem dyplomacji. Pomocny w życiu zawodowym, szczególnie przy negocjacjach różnego rodzaju, np. warunków współpracy. Wzmacnia siłę perswazji oraz pewność siebie.

GRANAT to kamień zmian. Pomaga znaleźć siły, dzięki którym odważymy się odejść od starych przyzwyczajeń, toksycznych relacji czy po prostu w życiowych zmianach. Pomaga przezwyciężyć nieśmiałość. Buduje poczucie własnej wartości.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj