SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Cyfra 33

Bransoletka Cyfra 33

Numerologiczna mistrzowska liczba 33 kumuluje siłę dwóch Uranów, a to oznacza, że osoby te są obdarowane ogromną charyzmą i siłą oddziaływania na innych. Dusze które wybrały numerologiczną 33 są starymi duszami, które dzięki swojemu przeznaczeniu mają obowiązek żyć dla ludzi, opiekować się słabszymi i potrzebującymi.

Co dobrego jest w 33: charyzma, duży wpływ na ludzi, inspirowanej innych, wrażliwość.

Osobiste wyzwania: zrozumienie, że nie trzeba poświęcać rodziny dla pracy związanej z wyższą ideą.

Główny kamień dla 33: MALACHIT

Jest kamieniem transformacji, pomoże on dokonać zmian w naszym życiu, asystuje, dodaje odwagi i podtrzymuje rozwój duchowy. Uważa się, że kamień ten otwiera nas na nowe uczucia. Uspokaja umysł i równoważy emocje.

Kamienie wspierające: AGAT i TYGRYSIE OKO

AGAT jest kamieniem równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie yin i yang. Uspokaja negatywne emocje takie jak gniew, czy żal. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do kontemplacji i akceptowania wydarzeń, jakie nam się przytrafiają. Sprzyja rozwojowi duchowemu.

TYGRYSIE OKO jest kamieniem obfitości. Sprzyja przejrzystości myśli, skupieniu i koncentracji, a także wzmacnia naszą wolę. Zalecany jest osobom mającym problemy z trwonieniem pieniędzy, gdyż oko tygrysa pozwala rozsądnie gospodarować naszym majątkiem.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj