SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Cyfra 3

Bransoletka Cyfra 3

Numerologiczna trójka to osoba pełna życia, energii, chęci do działania. Te osoby naprawdę kochają życie, a światło, które mają w sobie sprawia, że wszędzie gdzie się pojawią wnoszą radość. Łatwo się komunikują i nawiązują relacje z innymi. Są sympatyczne, łagodne i urocze. Dusze, które wybrały numerologiczną trójkę powinny iść drogą pokazywania innym, że pozytywnym nastawianiem i optymizmem można przezwyciężyć wszelkie trudności. A szczęście i wiara otwiera przed nami wrota obfitości.

Co dobrego jest w trójce: optymizm, pozytywne myślenie, łatwość nawiązywania pięknych relacji z innymi

Osobiste wyzwania: nadmierna łatwowierność i podatność na wpływ innych, nauka koncentracji i skupienia.

Główny kamień dla trójek: KORAL

Symbolizuje radość życia i pomaga dostrzegać jego dobre strony. Pomaga rozwijać wyobraźnię i intuicję, dzięki czemu sprzyja tworzeniu i realizacji. Dodaje także odwagi i wzmacnia życiową witalność. Koral wzmacnia namiętność, romantyczną miłość, optymizm i entuzjazm.

Kamienie wspierające: PIRYT i BURSZTYN

PIRYT jest minerałem bogactwa, niezależności i równowagi. Minerał ten łączy w sobie pierwiastek męski i żeński (Yin i Yang). Piryt daje motywację i energię niezbędną do zapoczątkowania i przeprowadzenia zmian w naszym życiu oraz pomaga uporać się z wszelkimi problemami. W astrologii, jako jeden z niewielu kamieni, przyporządkowywany jest każdemu ze znaków Zodiaku.

BURSZTYN to kamień chroniący przed złem. Wpływa pozytywnie na psychikę oraz pobudza kreatywność. Przyciąga pomyślność i zdrowie. Jest naturalnym jonizatorem powietrza (emituje ujemne jony). Kamień ten nazywany jest również złotem północy. Przed milionami lat żywica kopalna, która po zastygnięciu przekształciła się w ten wyjątkowy minerał.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj