SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Cyfra 22

Bransoletka Cyfra 22

Numerologiczna mistrzowska liczba dwadzieścia dwa kumuluje energię dwóch Księżyców. To sprawia, że osoby te są mocnymi indywidualistami dobrze radzącymi sobie w świecie biznesu. Ich droga do sukcesu jednak zazwyczaj trochę trwa bo w młodości wybierają ścieżkę pełną życiowych lekcji, a dopiero w wieku dość dojrzałym odnajdują prawdziwe powołanie. Dusze które wybrały numerologiczną 22 są starymi duszami, które powinny pokazywać ludziom jak funkcjonować w wielkich strukturach społecznych i zmieniać bieg wydarzeń na ziemi.

Co dobrego jest w 22: indywidualiści, potrafiący dokonać potężnych zmian w świecie.

Osobiste wyzwania: nauczyć się, jak dawać i przyjmować uczucia. „22” potrzebuje pochwał i głośnego mówienia o ich sukcesach. Do przepracowania jest również niecierpliwość i nerwowość.

Główny kamień dla 22: HEMATYT

Nazywany jest kamieniem wojowników. Dodaje siły oraz odwagi. Pomaga aktywizować ukryte siły, które pomagają nam przezwyciężyć trudności. Wzmacnia pewność siebie i poczucie własnej wartości. Jest również kamieniem ochronnym, wprowadza do życia spokój i harmonię.

Kamienie wspierające: MALACHIT i AGAT

MALACHIT jest kamieniem transformacji, pomoże on dokonać zmian w naszym życiu, asystuje, dodaje odwagi i podtrzymuje rozwój duchowy. Uważa się, że kamień ten otwiera nas na nowe uczucia. Uspokaja umysł i równoważy emocje.

AGAT jest kamieniem równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie yin i yang. Uspokaja negatywne emocje, takie jak: gniew, czy żal. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do kontemplacji i akceptowania wydarzeń, jakie nam się przytrafiają. Sprzyja rozwojowi duchowemu.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj