SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Cyfra 2

Bransoletka Cyfra 2

Numerologiczna dwójka bardzo często jest osobą delikatną, łagodną, skromną i tolerancyjną, mającą potrzebę życia w harmonii ze wszystkimi i wszystkim. Ich wewnętrzny spokój sprawia, że „dwójki” potrafią dostosować się do każdej sytuacji. Dusze, które wybrały numerologiczną dwójkę powinny iść drogą uczenia innych akceptacji, tolerancji i przebaczania. Swoim życiem pokazać innym, że zrozumienie jest najpiękniejszą ścieżką do osiągnięcia wewnętrznej harmonii.

Co dobrego jest w dwójce: wyrozumiałość, łagodność, wrażliwość.

Osobiste wyzwania: uporanie się z niepewnością, która odbiera wiarę w siebie i strachem, który paraliżuje przed działaniem.

Główny kamień dla dwójek: AMETYST

Jest znany ze swoich właściwości łagodzenia stresu oraz utrzymania harmonii ducha. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli.

Kamienie wspierające: LABRADORYT i TURMALIN RÓŻOWY

LABRADORYT to kamień twórczości i kreatywności. Obdarza oryginalnością i pomaga w tworzeniu nowych pomysłów. Przynosi jasność umysłu, uwalnia od natłoku dręczących myśli. Pomaga w walce z nieśmiałością, dodaje pewności siebie i uwalnia pokłady pozytywnej energii.

TURMALIN RÓŻOWY to kamień pomagający się uporać z ranami emocjonalnymi. Symbolizuje żeńską energię ying. Noszenie różowego turmalinu pomaga uwolnić nagromadzone napięcie.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj