SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Cyfra 11

Bransoletka Cyfra 11

Numerologiczna mistrzowska jedenastka kumuluje energię dwóch Słońc. Osoby, które są jedenastkami to idealiści, którzy całe życie próbują czynić dobro. Mają potężną intuicję i zdolności wizjonerskie. Dusze, które wybrały numerologiczną jedenastkę są starymi duszami, które powinny pokazywać ludziom jak z uważnością i wrażliwością iść przez życie.

Co dobrego jest w jedenastce: kreatywność, predyspozycje do współpracy i negocjacji, a także wyjątkowe zdolności manualne.

Osobiste wyzwania: uporanie się z niestabilnością w uczuciach. Zrozumienie, że zbyt idealistyczne podchodzenie do życia sprawia, że często na tym polu dokonuje się nietrafnych wyborów.

Główny kamień dla jedenastek: ONYKS

Jest nazywany kamieniem wytrwałości. Pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość.

Kamienie wspierające: KRYSZTAŁ GÓRSKI i RUBIN

KRYSZTAŁ GÓRSKI to kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym. Pomaga pozbyć się negatywnych myśli i skupić się na pozytywnych zmianach. Pozwala odkryć swój życiowy cel i żyć w zgodzie ze sobą.

RUBIN to kamień miłości. Znany jest z przywracania energii, pasji i chęci działania. Jest symbolem miłości, której towarzyszy wielka namiętność. Wpływa pozytywnie na wszelkie relacje: rodzinne, przyjacielskie, miłosne jak i zawodowe. Potęguje takie cechy jak entuzjazm, odwagę oraz niezależność. Przyciąga do nas pozytywnych ludzi oraz zdarzenia. Mówi się, że minerał ten chroni nas przed nieszczęściem.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj