SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Cyfra 1

Bransoletka Cyfra 1

Numerologiczna jedynka to urodzeni przywódcy. Nie brak im odwagi i zdecydowania w działaniu. Mają ogromną charyzmę, otwarty umysł oraz moc, która inspiruje innych. Dusze, które wybrały numerologiczną jedynkę, powinny iść drogą inspirowania innych, pokazywania, na własnym przykładzie, że nie ma rzeczy niemożliwych - wystarczy uwierzyć w siebie!

Co dobrego jest w jedynce: kreatywność, potrzeba wyróżniania się, ambicja, potrzeba wolności i niezależności.

Osobiste wyzwania: nieumiejętność uznania własnych błędów, nauka współpracy z innymi.

Główny kamień dla jedynek: LABRADORYT

To kamień twórczości i kreatywności. Obdarza oryginalnością i pomaga w tworzeniu nowych pomysłów. Przynosi jasność umysłu, uwalnia od natłoku dręczących myśli. Pomaga w walce z nieśmiałością - dodaje pewności siebie i uwalnia pokłady pozytywnej energii.

Kamienie wspierające: CHRYZOKOLA i TURKUS

CHRYZOKOLA to kamień komunikacji i ekspresji. Pomaga również w rozluźnieniu i usuwaniu nadmiernego napięcia. Równoważy, uspokaja i niweluje lęki. Wzmacnia cierpliwość i tolerancję.

TURKUS jest kamieniem obfitości. Sprzyja przejrzystości myśli, skupieniu i koncentracji, a także wzmacnia naszą wolę. Zalecany jest osobom mającym problemy z trwonieniem pieniędzy, gdyż oko tygrysa pozwala rozsądnie gospodarować naszym majątkiem.

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj