SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ~~~TEL:+48575666195 ~~~ ~~BUTIK:Grzybowska 61/15 Warszawa~~

Szukaj

Bransoletka Amazonit i Turmalin Różowy złoto

130.00 zł

Bransoletka Amazonit i Turmalin Różowy

 to delikatna bransoletka wykonana z kamieni naturalnych amazonitu i turmalinu różowego. Turkusowy kolor połączony z różem tworzy ciekawą i bardzo dziewczęcą ozdobę. Fasetowane, pozłocone koraliki przepięknie odbijają światło mieniąc się przy tym. Zpięcie na łąńcuszek, umożliwia regulacje wielkości. Wszystkie elementy ozdobne wykonane są ze srebra najwyższej próby pokrytego 24-karatowym złotem. To idealny dodatek na każdy dzień!

Amazonit

to minerał spokoju, odpędza on strach i zmartwienia.
Pomaga przezwyciężyć trudności, dodaje odwagi oraz rozprasza smutek. Starożytni nazywali go również kamieniem młodości, gdyż odmładzał tych którzy go nosili.
Pozytywnie działa na układ nerwowy.


Turmalin

to minerał, który pomaga odnaleźć dobre strony w każdej sytuacji i docenić to co jest. Kamień ten przyciąga miłość i przyjaźń, pomaga w dobrych relacjach z innymi ludźmi. Dodatkowo turmalin działa uspokajająco oraz przywraca naturalne siły witalne. Jest dla nas ochroną zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną. 
Turmalin Różowy to kamień leczący rany emocjonalne. Turmalin różowy pomaga uporać się z emocjami wywołanymi przez negatywne związki lub bycie wykorzystanym przez kogoś. 


Wielkość kamieni: amazonit ok. 2 mm, turmalin 4mm.

Bransolteka na nadgarstek o wielkości 14 cm + 4 cm przedłużenia
(możliwość regulacji).

*Na życzenie klienta możemy wykonać bransoletkę na indywidualny rozmiar. Rozmiar nadgarstka należy wpisać w "Uwagach do zamówienia".

 

dostawa: 2 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj