Brazi Druse Jewelry

ZWROT 25 DNI // DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ (paczkomat i kurier InPost)

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

TWÓJ SZCZĘŚLIWY NUMEREK

 

Cześć! Jestem Agnieszka i wierzę, że cuda są częścią naszej codzienności. Dlaczego tak wielu ludzi ich nie dostrzega? Bo przestaliśmy żyć uważnie, jesteśmy wiecznie zajęci, przytłoczeni nawałem obowiązków itp. A życie i jego cuda gdzieś nam umykają. A co jeśli Wam powiem, że można żyć inaczej? Czuć wdzięczność, radość, spełnienie… Ta kolekcja bransoletek powstała po to żeby Was wspierać i pomóc dostrzegać to co w życiu ważne. Powstała w procesie głębokiej medytacji z miłości do Was. Bo jeśli chcemy zmienić otaczający nas świat powinnismy zacząć od zmienienia siebie.

 

Jak obliczyć jaką cyfrą jesteś? Musisz dodać do siebie wszystkie cyfry Twojej daty urodzenia otrzymasz wtedy cyfrę od 1 do 9 lub Liczbę Mistrzowską - 11, 22, 33. tu, według przykładu:

3.08.1968 = 3 + 0 + 8 + 1 + 9 + 6 + 8 = 35 = 3 + 5 = 8

 

Czerwona nitka ma funkcję ochronną, znana już była i używana w Starożytności. Chroni przed złym i zazdrosnym okiem, wypadkami i innymi negatywnymi sytuacjami życiowymi. Kolor czerwony to symbol miłości, a nie ma potężniejszej mocy niż energia miłości.

Natomiast złote elementy bransoletki mają przynieść obfitość osobom, które je noszą. Zalecamy by bransoletkę nosić na lewej ręce, która jest uznawana za przyjmującą. 

Do każdej bransoletki dodawana jest też afirmacja, którą należy powtarzać codziennie rano tuż po przebudzeniu.

I niech się dzieje magia...

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl